مدیران عامل محترم شرکت های مهندسی مشاور و شرکت های تامین کننده فعال در حوزه انرژی های تجدیدپذیر
موضوع: دعوت به جلسه مجمع عمومی کمیته مشاوران و کمیته تامین کنندگان انرژی های تجدیدپذیر انجمن ساتکا

با سلام و احترام؛

به استحضار می رساند کمیته های سازندگان و پیمانکاران انجمن سازندگان و تامین کنندگان کالا و خدمات انرژی های تجدیدپذیر تشکیل شده است و هیات رئیسه دو کمیته انتخاب شده و اهداف و اولویت آن ها توسط اعضای هیات رئیسه و نظرات اعضای کمیته ها تعیین شده و در حال فعالیت می باشند. در این کمیته ها مسائل تخصصی شرکتهای عضو هر کمیته بررسی، اولویت بندی و توسط انجمن پیگیری می گردد.

بدین وسیله از شما دعوت می شود که در جلسه مجمع عمومی کمیته مشاوران و کمیته تامین کنندگان انرژی های تجدیدپذیر انجمن ساتکا که بصورت همزمان در تاریخ 26/05/1401 ساعت 10 الی 13 بصورت حضوری در اتاق بازرگانی، صنایع، معاون و کشاورزی ایران در تهران، خیابان طالقانی، نبش خیابان شهید موسوی برگزار می گردد، شرکت فرمایید.

لطفا جهت معرفی نماینده شرکت برای حضور در جلسه، جدول ذیل این نامه را تکمیل و به دبیرخانه انجمن ساتکا از طریق شماره واتس اپ 09391037796 ارسال فرمایید.

شرکت های محترم می توانند جهت کاندید شدن برای هیات رئیسه کمیته مشاوران و کمیته تامین کنندگان انرژی های تجدیدپذیر انجمن ساتکا ، فرم معرفی کاندیداهای هیات رئیسه کمیته را تکمیل و به دبیرخانه انجمن ارسال نمایند تا جهت آشنایی اعضا با کاندیداها منتشر گردد.

شایان ذکر است جهت عضویت در کمیته ها، برخورداری از حق رای و همچنین کاندیداتوری نیاز است که حق عضویت انجمن تسویه گردد. شرکت های محترم که در تهران حضور ندارند، می توانند یک شخص را به عنوان نماینده برای حضور در جلسه معرفی نمایند.

دستور جلسه:
1. مرور اهداف تشکیل کمیته مشاوران و کمیته تامین کنندگان
2. معرفی کاندیداهای هیات رئیسه کمیته ها و مرور برنامه های آنها
3. برگزاری انتخابات هیات رئیسه کمیته ها

پیشاپیش از حضور شما تشکر می گردد.

دانلود دعوت به جلسه مجمع عمومی کمیته مشاوران و کمیته تامین کنندگان انرژی های تجدیدپذیر انجمن ساتکا