نیروگاه های خورشیدی حمایتی

نیروگاه های خورشیدی حمایتی چیست؟

 در سال های اخیر، برای مددجویان کمیته امداد و … نیروگاه های خورشیدی احداث می شود، قرارداد خرید تضمینی 20 ساله بین مددجو و وزارت نیرو (شرکت توزیع برق) منعقد شده و برق خورشیدی تولیدی به وزارت نیرو (شرکتهای توزیع برق) فرخته شده و در نتیجه  مددجو دارای درامد ماهانه برای 20 سال می شود.. به این نیروگاه ها، نیروگاه های خورشیدی حمایتی گفته می شود.

کارگروه نیروگاه های خورشیدی حمایتی انجمن ساتکا

انجمن ساتکا در سال های اخیر به توسعه این نیروگاه ها توجه ویژه داشته و کارگروهی را برای بررسی چالشها و ارائه راهکارها برای توسعه پایدار و با کیفیت این نیروگاه ها تشکیل داده است.. برای تماس با این کارگروه می توانید با شماره زیر تماس گرفته و با آدرس ایمیل کارگروه به شرح زیر در ارتباط باشید:

تلفن تماس با کارگروه نیروگاه های خورشیدی حمایتی:  09038096270

ایمیل کارگروه: [email protected]

در این کارگروه ابعاد مختلف پروژه های حمایتی میان شرکتها به بحث و بررسی گذاشته شده، و چالشها و راهکارها استخراج شده و به ارگانهای فوق منتقل می شود.

برگزاری اولین همایش نیروگاه های خورشیدی حمایتی توسط انجمن ساتکا

اولین همایش نیروگاه های خورشیدی حمایتی روز 16 ابان سال 1401 توسط انجمن ساتکا در اتاق بازرگانی ایران و با حضور ارگانهای کمیته امداد از مرکز و استانها، بسیج سازندگی مرکز و استانها، شرکت های توزیع برق اسانها، ساتبا، معاونت روستایی ریاست جمهوری و همچنین شرکت های بخش خصوصی برگزار نمود. جزئیات همایش را می توانید در لینک زیر مشاهده نمایید.

صفحه همایش نیروگاه های خورشیدی حمایتی

دیتابیس پیمانکاران اجرایی نیروگاه های خورشیدی حمایتی

با توجه به درخواست شرکتهای سرمایه گذار، سازنده و تامین کننده جهت شناخت شرکتهای پیمانکار اجرایی نیروگاه های خورشیدی حمایتی در استانها و شهرستانهای کشور، انجمن ساتکا فایل اکسلی را تهیه و برای شرکتهای پیمانکار ارسال نمود تا تکمیل و برای انجمن ارسال نمایند تا در اختیار شرکتهای متقاضی قرار گیرد. در این فایل اکسل شرکتهای پیمانکار مشخص می کنند که چه تعداد پروژه در چه استانها و شهرستانهایی می توانند اجرا نمایند.

برای اطلاع از جزئیات این موضوع به  صفحه فراخوان برای همکاری در پروژه های حمایتی مراجعه فرمایید.

اولین همایش نیروگاه های حمایتی خورشیدی در ایران - 16 آذر 1401

تعاملی سازنده میان بخش خصوصی و ارگان های دولتی حمایت کننده در طرح عظیم پروژه های خورشیدی حمایتی خورشیدی در کشور

اولین نمایشگاه نیروگاه های حمایتی خورشیدی در ایران - 16 آذر 1401

با حضور بزرگترین و برترین برندها و شرکت های تولیدکنند، سازندگان و تامین کنندگان کالا و خدمات انرژی های تجدیدپذیر

اهداء جایزه ملی انرژی های خورشیدی حمایتی به ارگان های دولتی پیشرو

تعلق گرفتن تندیس های ملی انرژی های تجدیدپذیر به استان های با بیشترین تعداد انجام پروژه های حمایتی

برگزاری وبینار تخصصی تجهیزات نیروگاه های خورشیدی حمایتی

وبینار تخصصی بررسی تجهیزات نیروگاه های 5 کیلوواتی حمایتی برای کمیته امداد، سازمان های توزیع برق و بسیج های سازندگی کل کشور

فراخوان دعوت از پیمانکاران کوچک برای همکاری با شرکت های بزرگ در پروژه های خورشیدی حمایتی

علاقه مندان می توانند فایل اکسل مد نظر در مورد استان های مورد نظر و توانایی تعداد انجام پروژه را کامل کرده و با انجمن ساتکا در ارتباط باشند