مدیران عامل محترم شرکت های فعال در حوزه تجدیدپذیر

موضوع: دعوت به جلسه مجمع عمومی کمیته پیمانکاران و اولین نشست B2B

 

با سلام و احترام؛

 

بدین وسیله از شما دعوت می شود که در جلسه مجمع عمومی کمیته پیمانکاران تجهیزات انرژی های تجدیدپذیر انجمن ساتکا که در تاریخ 08/04/1401 ساعت 10 الی 13 بصورت حضوری در اتاق بازرگانی، صنایع، معاون و کشاورزی ایران در تهران، خیابان طالقانی، نبش خیابان شهید موسوی برگزار می گردد، شرکت فرمایید.

 

احتراما موارد زیر به استحضار می رسد:

 

1- سین برنامه: شامل برگزاری مجمع و انتخابات (10 الی 12)، پنل با حضور مهمانان (12 الی 13)، ناهار (13 الی 14)، ارائه شرکتهای اسپانسر (14 الی 15) و نشست های B2B (15 الی 17) می باشد. (پیوست)

 

2- معرفی نماینده جهت حضور: لطفا مشخصات نماینده برای حضور در جلسه را در جدول ذیل این نامه تکمیل و به دبیرخانه انجمن ساتکا از طریق شماره واتس اپ 09391037796 ارسال فرمایید. شرکت های محترم که در تهران حضور ندارند، می توانند یک شخص را به عنوان نماینده برای حضور در جلسه معرفی نمایند.

 

3- کاندیداتوری: شرکت های محترم می توانند جهت کاندید شدن برای هیات رئیسه کمیته پیمانکاران، فرم معرفی کاندیداهای هیات رئیسه کمیته را تکمیل و به دبیرخانه انجمن ارسال نمایند تا جهت آشنایی اعضا با کاندیداها منتشر گردد. (پیوست)

 

4- صرف ناهار: برای این جلسه ناهار نیز تدارک دیده شده است. در صورت تمایل به تشریف فرمایی، لطفا به دبیرخانه انجمن اطلاع دهید.

 

5- برنامه نشست B2B: برای ساعت 14 الی 15، ارائه 3 دقیقه ای شرکتهای اسپانسر، و برای ساعت 15 الی 17 نشست های B2B همراه با میزهای B2B در نظر گرفته شده است. (پیوست)

 

6- شایان ذکر است جهت عضویت در کمیته ها، برخورداری از حق رای و همچنین کاندیداتوری نیاز است که حق عضویت انجمن تسویه گردد.

 
دعوتنامه اولین نشست بی تو بی ساتکا

دعوتنامه مجمع کمیته پیمانکاران
سین برنامه مجمع کمیته پیمانکاران و اولین نشست بی تو بی

—————— 

انجمن ساتکا

انجمن سازندگان و تامین کنندگان کالا و 

خدمات انرژی های تجدیدپذیر

وبسایت:

www.satka-association.com

تلفن دبیرخانه:

☎️ 09021112358 

صفحه اینستاگرام:

‏https://instagram.com/satka_anjoman 

کانال تلگرام:

‏https://t.me/satka_anjoman

صفحه لینکدین:

www.linkedin.com/in/satka-association