همایش توسعه دانش بنیان انرژی های تجدیدپذیر در صنایع

اولین همایش توسعه دانش بنیان انرژی های تجدیدپذیر در صنایع روزهای 9 و 10 اسفند 1401 در اتاق بازرگانی ایران برگزار می شود.

  • تاریخ برگزاری: سه شنبه و چهارشنبه 9 و 10 اسفند 1401
  • مکان برگزاری: اتاق بازرگانی ایران

ثبت نام در همایش

  • هزینه ثبت نام در همایش: 1.5  میلیون تومان

لینک ثبت نام در همایش

لینک ثبت نام در همایش برای اعضای انجمن ساتکا


فضای نمایشگاهی (پاپ آپ و کانتر)

برای این همایش، نمایشگاه جانبی در نظر گرفته شده است. در فضای نمایشگاهی به هر شرکت، یک پاپ آپ و یک کانتر بصورت آماده اختصاص داده می شود، بنابراین برای شرکت کنندگان زحمت زیادی وجود ندارد و صرفا فایل مورد نظر خود را جهت چاپ بر روی پاپ و کانتر برای دبیرخانه انجمن ارسال می نمایند. فضای نمایشگاه در زمان های پذیرایی و ناهار مورد بازدید مدیران صنایع کشور که به همایش آمده اند، قرار می گیرد.

. برای اطلاع از جانمایی غرفه های نمایشگاه و سفارش پاپ آپ و کانتر با شماره 09334515471 تماس  حاصل نمایید. ایمیل بخش نمایشگاه:

[email protected]


اسپانسری همایش

برای همایش، سه نوع اسپانسری طلایی، نقره ای و برنزی در نظر گرفته شده است که امکانات متنوعی را در اختیار شرکتها قرار می دهد از قبیل پخش فیلم در طول همایش، قرار دادن پرچم شرکت روی سن برنامه و در سالن نمایشگاه و …

برای اطلاع از شرایط اسپانسری همایش، لطفا با شماره 09334515471 تماس حاصل نمایید.


همرسانی صنایع و شرکتهای حوزه انرژی های تجدیدپذیر

یکی از اهداف این همایش، دریافت نیازهای صنایع در خصوص تامین برق از طریق احداث نیروگاه تجدیدپذیر و همرسانی با توانمندی های شرکت های فعال در زمینه انرژی های تجدیدپذیر است..

لذا لطفا فرم دریافت اطلاعات صنایع متناسب با واحد صنعتی خود را تکمیل و جهت معرفی به شرکتهای فعال در حوزه انرژی های تجدیدپذیر و انجام همرسانی برای احداث نیروگاه به آدرس ایمیل زیر ارسال نمایید.

[email protected]

فرم دریافت اطلاعات صنایع کوچک و متوسط (داخل شهرکهای صنعتی)

فرم دریافت اطلاعات صنایع بزرگ (با دیماند بیشتر از 1 مگاوات)

تلفن بخش پاسخگویی به صنایع در انجمن ساتکا: 09038096270

شرکتهای فعال و دانش بنیان در زمینه تولید تجهیزات، تامین تجهیزات، مشاوره مهندسی، و پیمانکاری نیروگاه های تجدیدپذیر در این همایش، توانمندی های خود را به صنایع کشور عرضه می نمایند.